Na podstawie 25-letniego doświadczenia w pomyślnej realizacji projektów międzynarodowych, oferujemy rozwiązania ukierunkowane na ograniczanie ryzyka poprzez zastosowanie wysokiej jakości oprzyrządowania i usług inspekcyjnych.

Przedsiębiorstwa budowlane, instytucje zamawiające i operatorzy: jesteśmy głęboko przekonani, że dla naszych klientów są użyteczne tylko dokładne i rzetelne dane.
Przekształcamy wyniki pomiarów w wartościowe informacje, których potrzebują nasi klienci w celu podejmowania właściwych decyzji w świadomy sposób.

Nasza wiedza specjalistyczna obejmuje wszystkie ogniwa w łańcuchu realizacyjnym, od doradztwa w fazie przygotowawczej, poprzez dobór i instalację czujników po rejestrowanie pomiarów i konserwację eksploatacyjną wykorzystywanych systemów, prezentację wyników i metrologiczną walidację danych.

Nasza zaawansowana wiedza merytoryczna i nieustanne dążenie do najwyższej jakości dotyczą zarówno tradycyjnych technik pomiarowych, jak i najnowszych innowacyjnych technologii.