Nasz zakres rozwiązań geodezyjnych i pomiarowych pozwala uzyskać precyzyjny i kompletny obraz instalacji, obiektów inżynieryjnych i ich otoczenia.

Nasze rozwiązania doskonale wpisują się w dzisiejsze nowe strategie w obszarze zarządzania istniejącą infrastrukturą.

Nasze kluczowe obszary interwencji

 • Infrastruktura
  Pomoc dla operatorów i przedsiębiorstw budowlanych w przygotowaniu i monitorowaniu projektów.
 • Przemysł i energetyka
  Sprawne pomiary geodezyjne dużych obszarów: bardziej dokładne, bardziej kompleksowe i szybsze w porównaniu z manualnymi pomiarami. Kontrole metrologiczne
 • Obszary zurbanizowane
  Usługi mapowania środowiska miejskiego i naturalnego.
 • Zabytki
  Pomoc dla zarządców w digitalizacji danych zasobów dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego na potrzeby rozwoju lub konserwacji zabytków.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

 • Nasza wiedza specjalistyczna we wszystkich technologiach mapowania
  Nasze zespoły wykorzystują szerokie spektrum urządzeń i technik do zbierania danych z powietrza, ziemi, poniżej poziomu podłoża, a nawet pod wodą.
 • Ponad 30 lat doświadczenia
  Nasze zespoły ds. akwizycji danych posiadają rozległe doświadczenie w swoim zawodzie. Posiadamy miliony punktów danych zebranych we wszystkich warunkach środowiskowych, z uwzględnieniem najbardziej skrajnych i surowych środowisk. Ta gwarancja niezawodności jest wysoce ceniona przez naszych klientów.
 • Wyniki od razu gotowe do użycia
  Nasze oprogramowanie do przetwarzania, klasyfikacji i segmentacji danych, stosowane do chmur punktów i obiektów punktowych, umożliwia przekazanie zespołowi klienta danych w formacie możliwie jak najbardziej spełniających jego indywidualne wymagania.
 • Nieprzerwana innowacyjność i doskonalenie
  Innowacyjność jest nieodłączonym elementem naszej działalności i wytycza kierunki naszego nieprzerwanego rozwoju w obszarze metod zbierania i przetwarzania danych w celu spełnienia oczekiwań naszych klientów. Duża liczba pomyślnie zrealizowanych projektów we współpracy z naszymi klientami świadczy o naszym zaangażowaniu w partnerskie współdziałanie, które jest siłą napędową naszego dążenia do doskonałości.