Nasze usługi obejmują pełne spektrum automatycznych i manualnych technologii, z uwzględnieniem czujników geotechnicznych, strukturalnych i środowiskowych oraz automatycznego monitorowania topografii.

Niezależnie od tego, czy współpracujemy z małymi lokalnymi przedsiębiorstwami czy realizujemy projekt nadzoru o dużym zasięgu, wymagający zastosowania kilku tysięcy czujników połączonych w sieć i zbierających dane w czasie rzeczywistym, gwarantujemy, że wszystkie pomiary są wykonywane przy użyciu wysokiej jakości urządzeń, a dane z przeprowadzanych inspekcji są dokładne i gotowe do natychmiastowego wykorzystania.

Posiadamy na bieżąco aktualizowaną politykę wprowadzania i integrowania najbardziej efektywnych innowacji technologicznych i nieustannie pracujemy nad zapewnieniem maksymalnej niezawodności naszych usług i wszystkich naszych pomiarów.

 

Nasze usługi w 5 kluczowych etapach

1

Projekt systemów nadzoru i monitorowania, który uwzględnia szczególne trudności, wymagania i ograniczenia związane z projektem

2

Wybór i dostawa najbardziej odpowiedniego oprzyrządowania zgodnie z wymaganiami projektowymi na podstawie doświadczenia z dotychczasowych projektów i naszej długiej współpracy z dostawcami.

3

Instalacja, konfiguracja i przekazanie do użytkowania systemu nadzoru i monitorowania przez nasz wysoce wykwalifikowany zespół, którego członkowie specjalizują się w szerokim zakresie dziedzin.

4

Monitorowanie i konserwacja systemu przez nasz specjalistyczny zespół. Większość prac konserwacyjnych jest realizowana zdalnie, a wizyty na placu robót są przeprowadzane w miarę potrzeby.

5

Przetwarzanie i wizualizacja danych w czasie rzeczywistym przy użyciu naszej geoinformatycznej platformy internetowej, która pozwala integrować dane z różnego rodzaju czujników.

Dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług

 

  • Nasze usługi zapewniają spokój ducha
   Dzięki niezawodności naszych pomiarów i zaangażowaniu naszych zespołów
  • Ponad 25 lat doświadczenia
   Rozległe i bogate doświadczenie zdobyte podczas realizacji tysięcy projektów na całym świecie
  • Zdolność precyzyjnego zaprojektowania odpowiedniego systemu monitorowania dla każdego projektu
   Stosujemy niestandardowe systemy nadzoru, opracowane pod kątem lokalizacji projektu, związanych z nim trudności i dostępnego budżetu.
  • Wysoce wykwalifikowany personel
   Zespoły wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach branżowych i zawodowych oraz wykorzystują informacje zwrotne na temat realizacji projektu.
  • Bezpieczeństwo pracy
   Niezależnie od projektu, bezpieczeństwo zawsze jest dla nas priorytetem.
  • Doskonałość w obsłudze klienta
   Nasi pracownicy są zawsze gotowi służyć pomocą i wysłuchać potrzeb klienta. Ponadto regularnie uczestniczą w szkoleniach ukierunkowanych na zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta zgodnie z jego potrzebami.