Cykl wykładów Sixense Polska na politechnikach: Monitoring obiektów budowlanych: Wprowadzenie do monitoringu XXI wieku. Technologie i zastosowania

Sixense Polska rozpoczęła kampanię edukacyjną na polskich politechnikach cyklem wykładów pt.: Monitoring obiektów budowlanych: Wprowadzenie do monitoringu XXI wielu. Technologie i zastosowania. Podczas wykładu studenci kierunków związanych z budownictwem dowiedzą się:

Sixense uczestnikiem Wrocławskich Dni Mostowych 22-24.11.2023

Wrocławskie Dni Mostowe, które odbędą się w dn. 23-24.11.2023 r. poprzedzone będą profilowanymi warsztatami, które w tym roku odbędą się pod hasłem: Monitoring obiektów mostowych. Sixense poprowadzi jeden z warsztatów, który odbędzie się w dniu 22.11.2023. Serdecznie zapraszamy!
How to Maximise Value from Noise and Vibration Monitoring

Four Key ways for Environmental Managers to get more from their data

Download the FREE whitepaper

Sixense Złotym Sponsorem II Kongresu Geoinżynieria i Budownictwa Podziemnego

Z dumą informujemy, że zostaliśmy Sponsorem Złotym II Kongres Geoinżynieria i Budownictwo Poziemne, który w dniach 19-21 września 2023 r. odbędzie się w Tomaszowicach pod Krakowem.

Otwarcie tunelu w Świnoujściu

Za nami historyczne wydarzenie, którego mamy zaszczyt być częścią. 30 czerwca 2023 r. nastąpiło oficjalne otwarcie tunelu w Świnoujściu, który połączył wyspy Wolin i Uznam, tym samym komunikując centrum miasta z resztą kraju.

Udział Sixense w II Sympozjum Naukowo-Technicznym w Świnoujściu

W dn. 24.04.2023 Sixense weźmie udział jako prelegent podczas II Sympozjum Naukowo-Technicznego w Świnoujściu. Uczestnikom przybliżymy temat monitoringu geotechnicznego.

Sixense poszukuje Inżyniera ds. Rozwoju / Business Development Engineer

Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy Inżyniera ds. Rozwoju. Zachęcamy do zapoznania się z naszym ogłoszeniem i do aplikowania.

Gościnny wykład Sixense dla studentów Politechniki Warszawskiej

Michał Wajszczyk Koordynator Projektu wygłosił wykład dla studentów Politechniki Warszawskiej na temat monitoringu geotechnicznego i geodezyjnego.

Mont Blanc: Pomiar LiDAR najwyższego szczytu Europy

Sixense Mapping przeprowadził helikopterowy pomiar LiDAR o wysokim zagęszczeniu (1000 punktów/m²) -na szczycie Mont Blanc w ramach komercyjnej misji naukowej.

Sixense Polska świadczy usługi automatycznego monitoringu torowiska w Sulejówku