Sixense uczestnikiem Wrocławskich Dni Mostowych 22-24.11.2023

Wrocławskie Dni Mostowe, które odbędą się w dn. 23-24.11.2023 r. poprzedzone będą profilowanymi warsztatami, które w tym roku odbędą się pod hasłem: Monitoring obiektów mostowych. Sixense poprowadzi jeden z warsztatów, który odbędzie się w dniu 22.11.2023. Serdecznie zapraszamy!

Sixense Złotym Sponsorem II Kongresu Geoinżynieria i Budownictwa Podziemnego

Z dumą informujemy, że zostaliśmy Sponsorem Złotym II Kongres Geoinżynieria i Budownictwo Poziemne, który w dniach 19-21 września 2023 r. odbędzie się w Tomaszowicach pod Krakowem.
How to Maximise Value from Noise and Vibration Monitoring

Four Key ways for Environmental Managers to get more from their data

Download the FREE whitepaper

Otwarcie tunelu w Świnoujściu

Za nami historyczne wydarzenie, którego mamy zaszczyt być częścią. 30 czerwca 2023 r. nastąpiło oficjalne otwarcie tunelu w Świnoujściu, który połączył wyspy Wolin i Uznam, tym samym komunikując centrum miasta z resztą kraju.

Udział Sixense w II Sympozjum Naukowo-Technicznym w Świnoujściu

W dn. 24.04.2023 Sixense weźmie udział jako prelegent podczas II Sympozjum Naukowo-Technicznego w Świnoujściu. Uczestnikom przybliżymy temat monitoringu geotechnicznego.

Sixense poszukuje Inżyniera ds. Rozwoju / Business Development Engineer

Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy Inżyniera ds. Rozwoju. Zachęcamy do zapoznania się z naszym ogłoszeniem i do aplikowania.

Gościnny wykład Sixense dla studentów Politechniki Warszawskiej

Michał Wajszczyk Koordynator Projektu wygłosił wykład dla studentów Politechniki Warszawskiej na temat monitoringu geotechnicznego i geodezyjnego.

Mont Blanc: Pomiar LiDAR najwyższego szczytu Europy

Sixense Mapping przeprowadził helikopterowy pomiar LiDAR o wysokim zagęszczeniu (1000 punktów/m²) -na szczycie Mont Blanc w ramach komercyjnej misji naukowej.

Sixense Polska świadczy usługi automatycznego monitoringu torowiska w Sulejówku