Sixense Złotym Sponsorem II Kongresu Geoinżynieria i Budownictwa Podziemnego

Z dumą informujemy, że Sixense Polska został Złotym Sponsorem II Kongresu Geoinżynieria i Budownictwo Poziemne, który w dniach 19-21 września 2023 r. odbędzie się w Tomaszowicach pod Krakowem. Tematem wiodącym drugiej edycji Kongresu będą lokalne uwarunkowania inwestycji i dobór technologii. Celem obrad będzie:

wskazanie problemów charakterystycznych dla różnych regionów naszego kraju

zaprezentowanie rozwiązań technicznych dedykowanych dla problemów występujących głównie „lokalnie”

wsparcie w ukierunkowaniu i dopasowaniu rozwiązań

 

Wydarzenie jest kontynuacją tworzonych od nastu już lat konferencji Geoinżynieria w Budownictwie oraz Budownictwo Podziemne przedstawiających niuanse realizacji infrastrukturalnych, jak również umożliwiających szeroką dyskusję pomiędzy wszystkimi stronami procesu inwestycyjnego.

Na kongresie nie zabraknie przedstawicieli generalnych wykonawców, inwestorów, a także branżowych wykonawców, producentów, dostawców i biur projektowych. Prelegenci, zarówno ze świata nauki, jak i firm podzielą się ze słuchaczami swoją wiedzą i jakże cennym doświadczeniem branżowym w trakcie dwóch dni, z których pierwszy poświęcony będzie tematom geotechnicznym, a drugi projektom tunelowym.

W tym roku reprezentować nas będą Tomasz Fotyga Technical Manager oraz Michał Dąbrowski Business Development Manager. Michał będzie prelegentem podczas drugiego dnia Konferencji. Zaprezentuje temat Monitoring inżynieryjny w czasie realizacji prac budowlanych w przestrzeni miejskiej

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej: będzie można w nim uczestniczyć bezpośrednio w Tomaszowicach pod Krakowem oraz online za pośrednictwem platformy AkademiaInzynieria.com.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdą Państwo na stronie Kongresu: https://konferencje.inzynieria.com/gibp2023

Serdecznie zapraszamy.

 

 

Quality Studio dla www.inzynieria.com

 

Zdjęcie przedstawia pracowników Sixense podczas I Kongresu Geoinżynieria i Budownictwo Podziemne, który odbył się w Tomaszowicach w dn. 20-22.09.2022 r.