• Zapewnienie bezpieczeństwa instalacji jądrowych w trakcie konserwacji i eksploatacji.
 • Gwarantowanie bezpieczeństwa procesów wytwarzania energii w pełnej zgodności z najlepszymi praktykami i przepisami.
 • Zabezpieczenie zbiornika do hermetyzacji reaktora i niedopuszczenie do uwolnienia niebezpiecznych materiałów do środowiska.

… wszystko to są wyzwania, z którymi nasi klienci mają na co dzień do czynienia.

W odpowiedzi na dużą liczbę wymagań technicznych, ekonomicznych, środowiskowych i dotyczących bezpieczeństwa w przemyśle jądrowym, Sixense stworzył zespoły interdyscyplinarne i opracował innowacyjne rozwiązania techniczne.

Jesteśmy po to, aby wspierać naszych klientów w utrzymaniu stałej dostępności eksploatacyjnej zasobów produkcyjnych, rozwijaniu wykorzystywanych zasobów i podnoszeniu niezawodności instalacji jądrowych, dbając o rygorystyczną i bezkompromisową zgodność z wszystkimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa.

Interdyscyplinarny zespół ekspertów inżynierii lądowej

 • Wyspecjalizowany zespół z doświadczeniem w środowisku jądrowym
  Nasz dział jądrowy posiada certyfikat CEFRI (645 E), a nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie prac dotyczących promieniowania jonizującego w kontrolowanym środowisku.
 • Większa wiedza i spokój ducha Twoich działań
  Niezależnie od problemu z jakim się borykasz, możesz mieć pewność, że zapewnione przez nas wsparcie jest zgodne z wymogami i realiami operacyjnymi Twoich projektów.
 • Ponad 20 lat doświadczenia zdobytego na placach budów i przy instalacjach obiektów jądrowych
  Umiejętności naszych zespołów Sixense, wzmocnione przez proces ciągłego przekazywania informacji zwrotnych, są gwarancją szybkiej reakcji i wiedzy specjalistycznej, których potrzebujesz, aby osiągnąć wszystkie cele związane z bezpieczeństwem, przepisami i niezawodnością.
 • Innowacja jest kluczowa we wszystkim co robimy
  Polegamy na głównych kompetencjach naszej macierzystej formacji i strategicznych partnerstwach by dostosować nasze rozwiązania, metody i technologie do skutecznego rozwiązania najbardziej złożonych problemów z którymi się borykasz.
  W pełnej zgodności z najlepszymi praktykami i przepisami zintegrowaliśmy rozwiązania cyfrowe i sztuczną inteligencję z naszymi procesami i nadal stosujemy naszą ambitną politykę badawczo-rozwojową, której celem jest ułatwienie codziennego życia naszym partnerom biznesowym i pracownikom.