Utrzymanie zaufania partnerów projektowych, przychylności lokalnych społeczności i zdrowia pracowników oraz zapewnienie właściwego podejścia wobec nacisków politycznych i administracyjnych, przy jednoczesnej dbałości o bezproblemową realizację projektu i ciągłość działalności gospodarczej to wyzwania, z którymi nasi klienci muszą się mierzyć każdego dnia.

Nasi specjaliści w dziedzinie akustyki i drgań z przyjemnością doradzą Państwu, jakie rozwiązanie wybrać, aby zapewnić efektywną kontrolę nad oddziaływaniem na zdrowie publiczne i środowisko.

 

Nasze zaangażowanie w trzech kluczowych etapach

1

Diagnostyka sytuacyjna
do oceny otoczenia, modelowania i symulacji wpływu projektów na środowisko i zdrowie oraz analizy związanego z nimi ryzyka i możliwości.

2

Ocena i projektowanie rozwiązań
dostosowanych do rozwiązania Państwa problemów i spełniających wymagania przepisów, umów, BHP, jak również ograniczenia budżetowe. Badamy najbardziej efektywne scenariusze i wspieramy Państwa w podejmowaniu decyzji.

3

Wsparcie w monitorowaniu
wdrażanie środków zmniejszających oddziaływanie i pomiaru ich skuteczności. Wyjaśniamy kwestie techniczne i proponowane rozwiązania w sposób zrozumiały, a także ułatwiamy komunikację ze wszystkimi interesariuszami, wykorzystując spersonalizowane narzędzia komunikacji, udział w spotkaniach publicznych, dedykowane szkolenia i inne zasoby.

Dlaczego powinni Państwo skorzystać z naszych usług:

Zespół ekspertów od akustyki i wibracji dostępny do Państwa dyspozycji na każdym etapie projektu

Nasi konsultanci zapewniają pomoc i wsparcie od wstępnego projektu, budowy i eksploatacji Państwa projektów, aż po fazę demontażu. Nasze zespoły zapewniają spokój ducha, którego Państwo potrzebują, aby zarządzać swoimi operacjami w sposób płynny i skuteczny, ponieważ ściśle współpracujemy z Państwem, aby znaleźć właściwą równowagę pomiędzy zgodnością z przepisami a realiami operacyjnymi, niezależnie od tego, z jakimi problemami możesz się Państwo spotkać.

Dlaczego jesteśmy inni?

Nasze zespoły opierają się na ponad 30-letnim doświadczeniu i posiadają unikalny poziom bliźniaczej wiedzy w zakresie inżynierii i monitoringu.
Nasi eksperci są w pełni zaangażowani w ewolucyjny rozwój najlepszych praktyk i zawodu. Są aktywnymi uczestnikami procesu opracowywania nowych przepisów i standardów oraz członkami szerokiego grona organizacji zawodowych, w tym CINOV Giac we Francji, Instytutu Akustyki w Wielkiej Brytanii, INCE w USA i AAS w Australii.
Zarządzamy jedną z największych flot instrumentów w branży (ponad 400 systemów) i utrzymujemy wysoki poziom inwestycji, aby zapewnić maksymalną wydajność przy użyciu najnowszych technologii.

Obiektywizm i bezstronność… Nasze podstawowe wartości
Ponieważ zaufanie jest kluczowe, jesteśmy absolutnie zaangażowani w budowanie i utrzymywanie silnych i trwałych relacji z naszymi partnerami, klientami i dostawcami. Staramy się dostarczać obiektywne i bezstronne diagnozy oraz zalecać rozwiązania, które zapewniają właściwą równowagę między ryzykiem a celami, unikając pułapki wdrażania nadmiernych środków ostrożności, które często mogą być nieuzasadnione i kosztowne.

Innowacje cyfrowe są centralnym elementem naszych inwestycji w badania i rozwój
Nasze strategiczne partnerstwo z naszymi klientami, dostawcami i grupą macierzystą ułatwia stały rozwój naszych praktyk, metod i technologii.
Cyfrowa i sztuczna inteligencja są obecnie centralnym elementem oferowanych przez nas rozwiązań, a my nadal pracujemy nad innowacjami procesowymi, które przynoszą korzyści naszym klientom i zespołom. Nasze rozwiązania NoviaEolesense są praktycznymi przykładami tego zaangażowania w działaniu.

 

How to Maximise Value from Noise and Vibration Monitoring

Four Key ways for Environmental Managers to get more from their data

Download the FREE whitepaper