Przeprowadzamy wizualizację podglebia w obszarze robót przy użyciu systemów obrazowania 3D w celu ułatwienia kontroli zagrożeń związanych z realizowanym projektem.

Nasze analizy umożliwiają globalny przegląd warunków gruntowych w celu zapewnienia bezpiecznej realizacji przedsięwzięcia.

Specjalizujemy się w procesach z zakresu geofizyki konwencjonalnej i wykorzystujemy własne opatentowane metody w celu oferowania rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 

Nasze rozwiązania

Nasze obszary działalności

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w dziedzinie geofizyki stosujemy nasze techniki o dużej wartości dodanej w następujących segmentach rynku:

  • Infrastruktura transportowa:
    Sieć drogowa i kolejowa – Metro i tunele – Drogi wodne – Porty wodne i lotnicze
  • Zabytki, obszary miejskie i podmiejskie:
    Budynki i obiekty budowlane – Fundamenty i wykopy – Rozwój obszarów miejskich – Zagrożenia naturalne
  • Przemysł i energetyka:
    Zapory i zarządzanie zasobami wodnymi – Ropa i gaz – Elektryczność (jądrowa, wiatrowa i sieci przesyłowe) – Górnictwo i kopalnictwo – Przemysł i technika

Specjalizujemy się w geofizyce na potrzeby zastosowań budowlanych

Szybko reagujący zespół, który łączy specjalistyczną wiedzę i rozległe kompetencje
Pomagamy naszym klientom znaleźć najlepsze rozwiązanie techniczne dostosowane do ich potrzeb, aby mogli rozwiązać napotkane problemy i trudności oraz zoptymalizować budżet projektu.
Nasz zespół wysoce doświadczonych inżynierów i operatorów angażuje swoje umiejętności w całym okresie realizacji projektu, zapewniając klientom spokój ducha i pomagając im w analizie i praktycznym wykorzystaniu uzyskanych wyników.
Posiadamy program ciągłych inwestycji oraz rozbudowaną flotę sprzętową w celu minimalizacji czasu reakcji i zapewnienia pełnej kontroli nad świadczonymi usługami.

Nasi specjaliści są w pełni zaangażowani w proces rozwoju i doskonalenia najlepszych praktyk oraz kompetencji zawodowych
Aktywnie uczestniczymy w doskonaleniu norm i standardów, a naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu jakości i profesjonalizmu w świadczeniu usług w dziedzinie geofizyki stosowanej.
Nasi eksperci są również członkami branżowych stowarzyszeń i organizacji zawodowych (AGAP, CFMS i AFTES GT24 we Francji, EAGE w Europie i AGU/SEG w USA).

Już dzisiaj pracujemy nad jutrem geofizyki
W ścisłej i stałej współpracy ze światem akademickim, naszymi strategicznymi partnerami i specjalistami z naszej grupy macierzystej, nasz zespół B+R już dzisiaj pracuje nad rozwiązaniami jutra.

Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami o naszych opatentowanych metodach CyljetSissterra.